Zavolajte nám +421 910 972 309

Priemyselná 5863, Malacky

Sleduj nás :
ateliermanetti.com > Nezaradené  > Zažite dokonalosť: Svadba na Liparských ostrovoch

Zažite dokonalosť: Svadba na Liparských ostrovoch

U nás svadobná nuda rozhodne nehrozí. Ak ste si miesto tradičnej slovenskej svadby vysnívali svoj veľký deň na pobreží zaliatom slnkom, s romantickými výhľadmi a nezabudnuteľným západom slnka, vezmeme vás na Liparské ostrovy a zorganizujeme vám svadbu priamo v Taliansku.

Mnohí Slováci cestujú do zahraničia, aby svoj vzťah spečatili manželským sľubom a popri sobáši si rovno užili aj svadobnú cestu. Maurícius, Seychelly, Maldivy či exotické Las Vegas, aj také destinácie sa mihnú v sobášnych listoch. Atelier Manetti ako svoju doplnkovú službu ponúka organizáciu svadby na nádherných Liparských ostrovoch.

Ukrytí v raji Tyrrhenského mora neďaleko Sicílie, vo vulkanickej oblasti, zažijete svadbu ako z rozprávky. Vezmeme vás na najzelenší ostrov súostrovia – ostrov Salina, ktorý je rodiskom lahodného vína Malvázia, prezývaného aj Nektárom bohov. Pláže a zelená príroda nedotknutá turistami s prekrásnymi vyhliadkami a priezračnou morskou hladinou sú ako stvorené byť nemým svedkom vášho svadobného sľubu

Na Liparských ostrovoch sa o vás, ako pohostinní Taliani milujúci rodinu a tradície, postaráme. Privezieme vybrané svadobné šaty, ktoré na obrad ožehlíme a pripravíme spolu s doplnkami, pomôžeme neveste obliecť, zabezpečíme budúcej mladej pani vizážistu. Taliansko je domovom pápeža, a je preto možné nechať sa oddať v kostole alebo si vybrať obrad kdekoľvek v exteriéri ostrova.

Svadba je výnimočný deň, kedy sa dvaja zaľúbenci stávajú rodinou. Jedinečné spomienky na sviatočný akt si kedykoľvek oživíte prostredníctvom svadobných fotografií. Atelier Manetti vám vie zabezpečiť svadobného fotografa, špičkový gastroservis, svadobné menu, limuzínu či rovno odvoz helikoptérou. Miesto ohňostroja môžete pod nebom posiatym hviezdami z kotviacej lode pozorovať vytryskujúcu lávu na ostrove Stromboli. Toto jedinečné svetelné predstavenie v pravidelných polhodinových intervaloch je totiž viditeľné z niekoľkých kilometrov na mori.

Počas výnimočných chvíľ šťastia a intimity si po sobášnom akte môžete plnými dúškami vychutnávať svadobnú cestu naprieč siedmimi ostrovmi Liparských ostrovov. Grande!

Zdielať:
Translate »