Zavolajte nám +421 910 972 309

Priemyselná 5863, Malacky

Sleduj nás :
 

VIP

Cesta za šatami

Snívanie bez hraníc

Šaty na mieru

Vieme, že pre nevestu sú svadobné šaty tým najdôležitejším kúskom v mozaike. Aj preto ponúkame nevestám možnosť vycestovať s nami do Talianska a vysnívané šaty dodizajnovať priamo v krajčírskej dielni a ušiť ich na mieru do posledného detailu. Niekedy sa totiž stane, že si nevesta želá svoje vytúžené šaty ešte vylepšiť.

Oceníte personalizovaný prístup

Prvotriedne, ručne tkané materiály, dokonalé strihy a nadčasový vzhľad sú pre naše svadobné šaty samozrejmosťou. Špeciálny odkaz v duchu rodinných tradícií, želané materiály zdedené po starej mame či výšivky, ktoré reprezentujú váš región, to sú jedinečné detaily, ktoré robia šaty unikátnymi. Aby bola mágia svadobného dňa nezabudnuteľná, neveste znesieme aj modré z neba. Jednoducho ju vezmeme do našej krajčírskej dielne a svadobné šaty doladíme priamo v Taliansku. Náš krajčírsky salón s vychýrenými krajčírkami z celého Talianska sa nachádza na čarovnom ostrove Salina, ktorý patrí k súostroviu Liparských ostrovov.

Salina, Liparské ostrovy

Zažite neopakovateľný životný zážitok.

Toto miesto ponúka vskutku jedinečné prostredie, kde dominuje víno, zelená príroda a nedotknuté pláže Tyrrhenského mora. Popri výbere vhodných materiálov na vysnívané šaty, úprave strihov alebo došití ozdôb pochádzajúcich z rodinného dedičstva si tu nevesta vychutná aj dokonalý oddych pred náročným svadobným obdobím. Spojí tak príjemné s užitočným a pod talianskym slnkom dobije baterky a svoju eufóriu z blížiaceho sa svadobného dňa prežije naplno.

CÍTITE TO AJ VY?

Každé šaty rozprávajú príbeh lásky, nehy, vášne, rodinného šťastia a tradície. Dovoľte im, aby povedali aj ten váš.

Chcete viac informácií?

Ak sa vám myšlienka cesty do Talianska zapáčila a máte záujem o personalizované svadobné šaty, zavolajte nám.

Translate »