Zavolajte nám +421 910 972 309

Priemyselná 5863, Malacky

Sleduj nás :
ateliermanetti.com > Spoločenské

spoločenské šaty

Ste pripravené prežiť svoj sen?

a

Príbeh Atelieru Manetti

Záujem o kvalitnú módu, vďaka ktorej každá žena ešte viac rozkvitne, sa v rodine Manetti dedí už treťou generáciou. Noblesné obchody s módou sa z Milána postupne rozšírili do sveta a neobišli ani Slovensko. Rodina Manetti oblieka všetkých, ktorí milujú individuálny štýl, jedinečnosť a snívajú o dokonalosti v kombinácii s dostupnosťou. Jedinečné svadobné šaty výnimočných materiálov a exkluzívnych detailov personalizovane pre vás ušijeme v mekke módy. Atelier Manetti prináša Slovenkám ducha Talianska so zmesou tradičných prvkov z rôznych kútov sveta.

a

Dizajn našich šiat

Spoločenské šaty zrkadlia formálnosť udalosti, na ktorú ste dostali pozvánku. Krátke strihy sú vhodnou voľbou pri menej formálnych stretnutia, dlhé šaty a róby je potrebné voliť pri pozvaniach na ples, bál, prestížne spoločenské podujatie či udeľovanie cien. Každý kúsok našich spoločenských šiat je originál. Unikát bez svojho náprotivku, aby sa nestalo, že by sa dve dámy stretli v rovnakých šatách. Pri spoločenských šatách upravujeme dĺžku, šírku, môžeme doplniť špeciálny materiál alebo upraviť strih šiat. A to všetko aj vtedy, keď si ich chcete len zapožičať. Sú šité z prírodných materiálov, ručne tkaného hodvábu či bavlny, dozdobené podľa aktuálnych trendov.

a

Náš prístup je iný

Spoločenská udalosť je reprezentatívna záležitosť, pri ktorej treba dbať nielen na oblečenie, ale aj vizáž. Správne volený make-up a účes, ktorý dotvorí celkový dojem zo šiat, je základ. Pri doplnkoch sa treba držať pravidla menej je niekedy viac. Poradíme vám, ako zladiť vaše spoločenské šaty s celkovým výzorom. Donáška vyžehlených šiat k vám domov je pre nás samozrejmosť.

a

Bez závoja

Sme presvedčení, že šaty si vyberajú svoju nevestu, nie naopak. V Atelieri Manetti sa nevesty stávajú súčasťou našej rodiny a sme nesmierne poctení, ak sa z čisto obchodného vzťahu staneme vašimi priateľmi a rodinou. Spolu s vami totiž píšeme jedinečný príbeh, ktorý začína v snových predstavách, no nekončí svadbou, ale jeho čaro sa zachová v hrejivých spomienkach po desaťročia.

GALÉRIA ŠIAT

Atelier Manetti – závan talianskeho šarmu priamo na Slovensku. Honosný showroom exkluzívnych svadobných a spoločenských šiat módnej značky z Ríma, v ktorom sa budúce nevesty prenesú do atmosféry kreativity, exkluzívneho šitia a profesionálneho servisu.

KOMPLETNÝ KATALÓG ŠIAT NA STIAHNUTIE

KATALÓG BUDE ONEDLHO K DISPOZÍCII

Na katalógu usilovne pracujeme. Prosím, dohodnite si termín a prezrite si šaty naživo u nás v Ateliéri Manetti.

Translate »