Zavolajte nám +421 910 972 309

Priemyselná 5863, Malacky

Sleduj nás :
ateliermanetti.com > Svadobné

svadobné šaty

Sen sa začína napĺňať

a

Príbeh Atelieru Manetti

Záujem o kvalitnú módu, vďaka ktorej každá žena ešte viac rozkvitne, sa v rodine Manetti dedí už treťou generáciou. Noblesné obchody s módou sa z Milána postupne rozšírili do sveta a neobišli ani Slovensko. Rodina Manetti oblieka všetkých, ktorí milujú individuálny štýl, jedinečnosť a snívajú o dokonalosti v kombinácii s dostupnosťou. Jedinečné svadobné šaty výnimočných materiálov a exkluzívnych detailov personalizovane pre vás ušijeme v mekke módy. Atelier Manetti prináša Slovenkám ducha Talianska so zmesou tradičných prvkov z rôznych kútov sveta.

a

Dizajn našich šiat

Každé svadobné šaty sú v Atelieri Manetti unikátne. Sú prispôsobené predstavám nevesty, personalizované do najmenších detailov, výnimočné kvalitou materiálov, dozdobené ručne. Naše šaty sa šijú v Taliansku z ručne tkaných hodvábov a bavlny a exkluzívnych prírodných materiálov. Podľa snov nevesty či tradícií jej rodiny ich môžeme ručne dozdobiť drahými kameňmi, perlami, krištáľmi, drahokamami či polodrahokamami. Nie sú požiadavky, ktoré by sme nevedeli splniť. Strihy šiat sú prispôsobené na mieru. Sme hrdí na naše úzke väzby s krajčírsku dielňou, vďaka čomu máme výsadu ovplyvniť návrhy svadobných šiat a požiadať o úpravy, ktoré nevesty ocenia.

a

Náš prístup je iný

Náš personalizovaný servis je výnimočný v tom, že dokážeme svadobné šaty ušiť neveste na mieru, alebo upraviť už ušitý model. Individuálny servis sa zapožičaním alebo kúpou svadobných šiat nekončí. Svadobné šaty neveste vyžehlíme a doručíme priamo domov. A môžeme ju v deň D aj obliecť, namaľovať, odviezť priamo k oltáru a dokonale sa o ňu postarať. Viac o týchto službách sa dozviete v sekcii VIP servis.

a

Bez závoja

Sme presvedčení, že šaty si vyberajú svoju nevestu, nie naopak. V Atelieri Manetti sa nevesty stávajú súčasťou našej rodiny a sme nesmierne poctení, ak sa z čisto obchodného vzťahu staneme vašimi priateľmi a rodinou. Spolu s vami totiž píšeme jedinečný príbeh, ktorý začína v snových predstavách, no nekončí svadbou, ale jeho čaro sa zachová v hrejivých spomienkach po desaťročia.

GALÉRIA ŠIAT

Atelier Manetti – závan talianskeho šarmu priamo na Slovensku. Honosný showroom exkluzívnych svadobných a spoločenských šiat módnej značky z Talianska, v ktorom sa budúce nevesty prenesú do atmosféry kreativity, exkluzívneho šitia a profesionálneho servisu.

KOMPLETNÝ KATALÓG ŠIAT NA STIAHNUTIE

KATALÓG BUDE ONEDLHO K DISPOZÍCII

Na katalógu usilovne pracujeme. Prosím, dohodnite si termín a prezrite si šaty naživo u nás v Ateliéri Manetti.

Translate »